Armancette's Chalets Mont Blanc'a bakan dağ evlerimz ile lüks bir deneyim yaşayın

  • Hoşgeldin hediyesi & Koçluk veya aquagym oturumu

    Picked Hotels müşterileri için Thermes de Saint-Gervais (yerel kozmetikler) ürünleri ile karşılama hediyesi ve spor antrenörü Kévin ile koçluk veya aquagym oturumu sunulacaktır.
Görseller 1-9

EK BİLGİLER

Üç dağ evi Aster, Carline ve Silène, platoda la la Croix'te, köyün kalbine arabayla 6 dakikalık mesafede, pist kenarında yer almaktadır. Chattrix pistine, hem pistten hem de yamaçlardan dönmek için kapıdan kapıya erişim sunar.

Her biri şömine, mutfak ve oturma odası ile donatılmış 3 dağ evinde tam donanımlıdır ve tam özerk bir konaklama ve tüm kısıtlamalardan uzak kalmak için tamamlayıcı bir hizmet menüsü sunar. Aster ve Carline dağ evlerinde en-suite banyolu 5 yatak odası ve banyolu 4 kişilik bir yatakhane vardır. Chalet Aster'da sauna, masaj odası ve bodrum katında jakuzi bulunmaktadır. Chalet Silène'de her biri kendine ait banyolu 3 yatak odası (3 kişilik 2 yatak odası ve 2 kişilik 1 yatak odası) bulunmaktadır. 3 dağ evinin sakinleri için dördüncü bir işlevsel dağ evi mevcuttur: zemin katta sauna ve masaj odası ve bodrum katında 6 araçlık garaj.