Palazzo Versace Palazzo Versace Dubai, Arap mimarisinin ince izlerine sahip Neoklasik bir şaheserdir

  • Kahvaltı Dahil İnanılmaz Fiyatlar

    "Rezervasyon" u tıklayın ve "Promosyon Kodu" alanına "picked" yazın. Sadece Picked Hotels için kahvaltı dahil inanılmaz fiyatlar göreceksiniz.
Görseller 1-10

EK BİLGİLER

Çarpıcı bir girişe, yüksek tavanlara, peyzajlı bahçelere ve çok çeşitli İtalyan mobilyalarına sahip otel, gerçekten Versace yaşam tarzının simgesidir.
Jaddaf Waterfront'ta, Dubai Uluslararası Havaalanı'na 15 dakikadan daha kısa, Burj Khalifa ve Downtown Dubai'ye 8 dakika uzaklıkta yer alan Palazzo Versace Dubai, tarihi Dubai Körfezi kıyılarında elverişli bir konumda yer almaktadır. Varışta ikonik Medusa ve Yunan dekorunun çarpıcı 'Pietra di Fiume' tasarımı karşılıyor. 5 yıldızlı otelin kamusal alanlarında bir yürüyüş, Versace'den birkaç özel tasarım ve kumaş ortaya çıkarırken, lagün havuzları ve yansıma havuzları, oteli çevreleyen yemyeşil bahçelerin huzurunu tamamlıyor - eğlence amaçlı seyahat edenler için gerçek bir lüks geri çekilme.
Otelin 215 otel odası ve süitini ve 169 konutu süsleyen her bir mobilya ve kumaş parçası, Versace tarafından yalnızca Dubai'deki Palazzo Versace Hotel için özel olarak tasarlandı ve üretildi. Otelin 8 restoran ve barının her biri, Palazzos'un mirasını yansıtan açık bir terasa sahip olacak şekilde tasarlandı. Üç açık havuz mozaik karolarla dekore edilmiş olup palmiye ağaçları ve çiçeklerle çevrilidir. Güzel bir şekilde düzenlenmiş bahçeler ve Dubai Körfezi ve ufuk çizgisinin engelsiz manzarası, bu lüks oteli Dubai'deki düğünler ve sosyal etkinlikler için ideal bir mekan haline getirmektedir.