Ultima Gstaad Gstaad'ın efsanevi İsviçre beldesinde keşfedilecek lüks bir butik otel

  • Masaj Seansı

    Picked Hotels müşterileri için haftalık rezervasyonlarında 2 masaj sunulacaktır.
Görseller 1-10

EK BİLGİLER

Olağanüstü düzeyde bir incelik, rahatlama ve stil sunan yeni lüks konsept. Özel bir dağ evinin huzur ve rahatlığında, lüks bir otelin tüm konforu ile eşsiz bir deneyim!
Ultima Gstaad, her nesnenin ve dekoratif öğenin bir yere sahip olduğu ve genel estetik görünüme katkıda bulunduğu bir sanat eseri olarak tasarlanmış ve yaratılmıştır.
Ortaya çıkan iç mekan geleneksel ve modern etkileri birleştirir: ataların işçiliği kararlı çağdaş kompozisyonlarla yeniden ziyaret edilir. Eşsiz, mükemmel uyumlu ve ince dengeli bir sonuç.

Suitler - 50m2 ila 240m2 arasında değişen 11 süit, her biri kendi tarzını ve baskın renk tonlarıyla sunuyor. Hepsinin teras veya balkonu vardır ve konuklar nefes kesen manzaralar sunmaktadır. Bronz şöminelerden, gömme dolaplara, ofislere, salonlara, ebeveyn banyosuna kadar her şey size inanılmaz bir deneyim sunmak için özenle tasarlanmıştır. Rezidanslar - Ana dağ evine bağlı olan Ultima Residence, 160m2 ile 250m2 arasında değişen 6 daireye ev sahipliği yapıyor. Dekorasyon, otelle aynı ruh ve zarafeti izler. Tüm daireler, mutfak, yemek odası, banyolar, gömme dolaplar ve yatak odaları ile eksiksiz yaşam alanları olarak tasarlanmıştır.