Ultima Megeve Fransız Alpleri'nin kalbinde keşfedilecek lüks koza

  • Masaj Seansı

    icked Hotels müşterileri için haftalık rezervasyonlarında 5 masaj sunulacaktır.
Görseller 1-8

EK BİLGİLER

Fransız Alpleri'ndeki meşhur kayak istasyonunun merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta ideal bir konuma sahip olan bu ultra lüks dağ evi, Mont-Blanc'ta nefes kesen bir manzara sunmaktadır. Ultima Megève, tüm takdirine bağlı olarak lüks bir kaçamak için tüm gözlerden uzakta lüks bir sığınak için mükemmel bir yerdir. Lüks seviyesinin zirvesine çıkmak için, Cenevre havaalanından helikopter transferi konsiyerj tarafından organize edilir ve tesis içinde bir helikopter pisti ile konuklar tesisin kapısına ulaşabilir.

Bu eşsiz yer, 1500m2 boyunca 18 kişiye kadar misafir ağırlayabilir. Bu nedenle her süit bağlantılı giyinme odası ve banyolu kendi yatak odasından oluşmaktadır.

Şarap mahzeni, sinema, gece kulübü, hamamlı spa, fitness, kuaför salonu ve masaj odaları, Ultima Megève normalin ötesinde bir deneyim yaşamak için gerekli tüm hizmet ve ekipmanları sunmaktadır. Lüks seviyesinin zirvesine çıkmak için, Cenevre havaalanından helikopter transferi konsiyerj tarafından organize edilir ve tesis içinde bir helikopter pisti ile konuklar tesisin kapısına ulaşabilir. Sağlıklı yaşam alanında, Ultima Megève'de jakuzi, hamam, yüzme havuzu, kuaför, kabin masajı ve fitness salonu içeren bir spa bulunmaktadır. Detoks ve canlandırıcı tedaviler ile talep üzerine Ultima Clinic ile en iyi estetik tedavilerden faydalanın.