Vivere Suites & Rooms Kuzey Garda Gölü'ndeki özel süitiniz

  • Kahvaltı Dahil İnanılmaz Fiyatlar

    "Rezervasyon" u tıklayın ve "Promosyon Kodu" alanına "picked" yazın. Sadece Picked Hotels için kahvaltı dahil inanılmaz fiyatlar göreceksiniz.
Görseller 1-9

EK BİLGİLER

Azın çok olduğu zaman
Cesur, keskin, etkileyici olmayan, ancak her ince ve sofistike VIVERE, kendisini North Lake Garda kırsalının tadını çıkarmanın yeni bir yolu olarak öneriyor.
Vivere Suites'in tasarımı cesur, keskin, etkileyici, ancak her biraz incelikli ve sofistike. Vivere, buzulların oyduğu manzaraların Zen benzeri bir merkez sahne almasına izin veriyor, çevreye saygılı bir şekilde modernist bir alçak yapı ile dikkat çekiyor. Trentino'da yeni bir agriturismo konsepti sunma fikri 2004'e kadar uzanıyor: kırsal alanlara dayanan bir misafirperverlik konseptini terk etmek, bu da onların konforlarını terk etmek istemeyen modern turistler için çok “kaba” geliyor ev ve modern "Butik oteller" tarafından sunulan üstün standartlar.
VIVERE kırların tadını çıkarmanın yeni bir yolunu sunuyor. Arco dağları ile çevrili ve Garda Gölü'ne sadece 5 kilometre uzaklıktaki tesis, çok sayıda gezi için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Mini mutfaklı dört süit ve iki junior süit bulunmaktadır. Tüm süitlerin kendi özel girişleri ve özel bahçeleri vardır ve tüm modern konforlarla donatılmıştır. Misafirlerimiz kahvaltının tadını çıkarabilecekleri veya içeceklerini yudumlayabilecekleri yüzme havuzuna bakan romantik verandayı kullanabilirler. Serin akşamlarda konuklar ateşin yanında oturabilir ve oturma odasında iyi müzik dinleyebilir ve kendi üzüm bağlarımızdan üretilen mükemmel şarabı deneyebilirler
Bu VIVERE… misafirlerimize sunduğumuz deneyim